pl en
pl en
Zaloguj

Informacje

Od 1994 roku Fabryka Porcelitu AVANT jest liderem na rynku ceramiki reklamowej, kreuje nowe trendy i daje swoim klientom gwarancje najwyższej jakości i rzetelności. W swojej ofercie posiadamy ponad 100 fasonów kubków oraz filiżanek dostępnych w 25 kolorach.

Zbudowaliśmy Fabrykę Porcelitu, bo wiemy, że nasi Klienci:

- oczekują wysokiej jakości i bezpieczeństwa – dlatego nasze wyroby powstają z mas i szkliw ceramicznych czołowych europejskich producentów,

- cenią sobie wyjątkowość i niepowtarzalność – dlatego tworzymy limitowane serie,

- pragną mieć indywidualny produkt budzący pozytywne skojarzenia i emocje  - dlatego projektujemy niepowtarzalne kształty i współtworzymy projekty graficzne.

W trosce o ochronę środowiska na terenie naszej fabryki stosowane są technologie umożliwiające ponowne przetwarzanie surowców ceramicznych pochodzących z zniszczonych niepełnowartościowych wyrobów, a system ogrzewania w budynkach wykorzystuje ciepło wytworzone w piecach wypałowych. 

Stale rozbudowujemy swoją firmę i przyczyniamy się do rozwoju gminy poprzez tworzenie nowych miejsc pracy. Jesteśmy jednym z większych pracodawców w regionie i od początku istnienia zatrudniamy również osoby niepełnosprawne. W roku 2007 uzyskaliśmy certyfikat „ W Pełni Zaradni”. Od 2010 roku Fabryka Avant należy do PIAP .