pl en
pl en
Zaloguj

Oferta

Podstawą naszej oferty  jest seria Made in Poland. To produkty wykonywane od podstaw w Polsce w Fabryce Avant. Do ich produkcji używamy wyłącznie bezpiecznych surowców- mas z czystej ekologicznie glinki ceramicznej i szkliw czołowych producentów UE. Wyroby tej serii cechuje najwyższa jakość.  Oferta produktów  jest stale rozbudowywana, cyklicznie wprowadzamy nowe fasony, które są chronione prawami autorskimi.

Druga linia produktów to seria Economy, obejmująca produkty importowane. Stany magazynowe tej serii są cyklicznie uzupełniane z dbałością o utrzymywanie ich na wysokim poziomie.

Nasza fabryka umożliwia wprowadzanie do produkcji nowych modeli na zamówienia specjalne, a oferta tworzona jest ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo oraz stale dopasowana do potrzeb klientów. Produkcja na poziomie 15.000 szt. dziennie gwarantuje szybkie terminy realizacji.

Nasza fabryka posiada też własną produkcję opakowań i drukarnię, w której drukujemy kalkomanię z nadrukami i nadruki na opakowaniach.